שלום אורח
משלוחים לנק' איסוף חינם מעל 150 ש"ח | דברו איתנו משלוחים לנק' איסוף חינם מעל 150 ש"ח
דברו איתנו

נעים להכיר אני איילת, נשואה לניסים ואמא לשלוש נסיכות

בעלת המותג "התבלינים של איילת" – חנות אינטרנטית לתערובות תבליניים ייחודיות וחומרי גלם נקיים מגלוטן, וללא תוספים. בלוגרית אוכל שמאוהבת בבישול פשוט, קל וסוּפּר טעים.

בישול עבורי זו חוויה. זו דרך ביטוי. ככה מתחברים, מחברים, אוהבים,נושמים, חיים ויוצרים בית. וכל הסיפור של תערובות תבלינים זה שככה קל לבשל.

יום אחד מצאתי את עצמי שוב(!) עם הכף בתוך צנצנת הנוטלה השנייה לאותו השבוע, מבינה שאני חייבת שינוי. משמעותי. מפגש אקראי עם כמה אנשים, הביא אותי להבין שנכון עבורי להסיר את הגלוטן והסוכר מהתפריט היומי שלי, שהיה עמוס בהם לעייפה. השינוי הוביל אותי אל תזונת הפליאו, שמתמקדת באוכל אמיתי, נקי מדגנים, סוכרים מתועשים ושמנים מזוככים.

קראתי, למדתי והבנתי שזוהי דרך החיים הנכונה והמיטבית עבורי. בפעם הראשונה בחיי אני אוכלת בהנאה ולשובע, בלי להרגיש שאני בדיאטה, או במצוקת רעב, או בחסך רגשי. המעבר לפליאו התחבר אצלי באופן טבעי לחדוות הבישול ולאהבת האוכל. אני לא מיסיונרית של השיטה, ואני מאמינה שכל אחד בוחר את דרכו אבל אני אוהבת לשתף. אנשים קראו שוב ושוב דברים שכתבתי על דרכי החדשה, על ההתמודדויות, על ההצלחות, על הדילמות, על השינויים ובעיקר ראו את השינוי הפיזי (20 ק"ג פחות) והמנטלי שעברתי.

התוצאה של השיתוף הזה הייתה, שלאט-לאט יותר ויותר אנשים בחרו לעבור לתזונה הזו וליהנות ממנה וממה שהיא מאפשרת. הזכות הזו, לגעת בחיים של אנשים ולהדליק שם אור. להשאיר טביעת אצבע קטנה. הפליאו הוא לא רק תזונה, הוא מכלול של גישה לחיים. כך הגעתי גם לקרוספיט. ובגיל 45, אני – שמעולם לא התמדתי בשום פעילות גופנית  – מצאתי את עצמי מכורה לפעילות העצימה והאינטנסיבית הזו.

אני מרימה, מניפה, דוחקת, קופצת, רצה, סובלת, ונהנית מכך שאני היום חזקה, גמישה ומסוגלת, פיזית ומנטלית, הרבה יותר מאשר בשנות ה-20 שלי.

 

ב 2014 הוקם שוק הפליאו הראשון, שהפגיש אנשים שבחרו בתזונה הזו עם יצרנים וספקים שדואגים לחומרי גלם ומוצרים מתאימים. לשוק הראשון באנו כאורחים. כחלק מהפרגון שלי למארגן השוק ציינתי שאשמח לעזור בכל מה שנדרש, למשל: הקמת דוכן תבלינים נקיים מגלוטן ומתוספים. משם הדרך כבר הייתה קצרה להקמת דוכן תבליני הפליאו בשוק בעצמי.

בהתחלה זה עוד נראה כמו אפיזודה חולפת, משהו שאני עושה בינתיים, עד שאמצא את הייעוד האמיתי שלי. אבל טביעת האצבע שלי שוב עשתה את שלה והעסק תפס תאוצה, תוך כדי שאני בהריון ומחפשת את דרכי. חודשיים לאחר לידתה של בתי הצעירה, נחתה עליי ההבנה שהעסק הזה הוא בעצם הגשמת החלום והייעוד שלי.

התבלינים הם רק התירוץ, או הפלטפורמה שדרכה אני מגיעה לאלפי אנשים ונוגעת בחיים שלהם, מדליקה את האור, מחברת אותם מחדש לתשוקה לאוכל טעים ולבישול, מלמדת אותם שהכל אפשרי, שלבשל טעים זה פשוט וקל. ותוך כדי כך אני גם זוכה לפגוש אנשים שעושים שינויים אישיים ותזונתיים בעקבות ובעזרת המפגש איתי.

דוכן התבלינים הפך להיות חנות אינטרנטית, שמביאה חווית קנייה חדשה ללקוחות שלנו – האפשרות "לעשות שוק" דרך המחשב.

בלוג האוכל שלי הולך ותופס תאוצה והקהל שלנו הולך ומתרחב ומכיל גם צמחוניים, טבעוניים ואנשים שפשוט אוהבים אוכל אמיתי וטוב.

בהתחלה זה הייתי אני וניסים עמד מאחורי הקלעים ודאג שהכל יעבוד. היום זה שנינו ביחד. קמים, אוכלים, חיים, נושמים את העסק, את המסרים, את האיכות, את הייחודיות ואת הרצון כל הזמן לחדש, לגוון, לשפר ולעשות טוב יותר.

כשאנשים שואלים למה דווקא אנחנו, אני אומרת שהעסק הוא שיקוף מדוייק של מי שאנחנו , של מה שחשוב לנו, של החיים והמטבח שלנו.

בחנות אנחנו מוכרים רק מה שנכנס אלינו הביתה ואנחנו מבשלים איתו. 

אנחנו מקפידים מאד על הטריות, על האיכות, ואנחנו לא מוכנים להתפשר גם אם יש לזה מחיר

אנחנו שקופים. אנחנו משתפים. תמיד יהיה רשום ממה מורכבת כל תערובת. אין סודות, אין מרכיבים נסתרים. ככה אנחנו מבשלים. ככה אנחנו יוצרים. ככה זה אצלנו במטבח וככה אנחנו חיים.

ומשפחתיות זה אחד הדברים שהכי חשובים לנו. וככה אנחנו בוחרים את הספקים שלנו. וככה אנחנו מרגישים כלפי הלקוחות שלנו וככה אנחנו גם רוצים לחיות

לא סתם אנחנו אומרים לאנשים – תחזרו לבשל בבית. בישול עם תערובות זה קל. זה פשוט. תעיזו. תנסו. אין כמו ליצור ארוחה לאנשים שאנחנו אוהבים.

ופליאו. או כל תזונה נקייה ונבונה ומודעת היא לבחור בחיים. לחיות בשביל מי שאוהבים ובשביל עצמנו.

נרשמים לניוזלטר שלנו ומקבלים:

כל מה שאפשר לעשות עם התבלינים, מתכונים מעולים והנחות מיוחדות לחברי מועדון!

(אנחנו לא אוהבים להספים, אפשר לצאת מתי שרוצים)


סגירת תפריט
Wishlist 0
Continue Shopping
×

עגלת קניות