שלום אורח
משלוחים לנק' איסוף חינם מעל 50 ש"ח | דברו איתנו משלוחים לנק' איסוף חינם מעל 50 ש"ח
דברו איתנו

כתבו עלינו ב Xnet

איפשהו בסביבות ראש השנה ישבנו אני וניסים ורשמנו את רשימת היעדים/חלומות שלנו לשנה הבאה.
השנה החלטנו לרשום את כל מה שעלה לנו לראש בלי לסנן. גם את הדברים שאנחנו חושבים שהם לא ריאלים וגם את אלה שאנחנו רוצים אבל כרגע אין לנו מושג איך יקרו.

ולחשוב שהכל התחיל מדוכן תבלינים שקם במקרה….

אז רשמנו. ואחד הסעיפים שאני רשמתי היה "שיכתבו עלינו במדיה מוכרת בפריסה רחבה". אבל אז, כשעברנו שוב על הרשימה, הסעיף הזה היה נראה לי יומרני מידי. אפילו סוג של יהירות….
מחקתי אותו. אמרתי לניסים שאם מה שאנחנו עושים הוא טוב ומשמעותי – החשיפה הארצית תגיע מעצמה. בלי לבקש אותה.

הרשימה המקורית עם הסעיף המחוק

כמה ימים אחרי השיחה הזו ואחרי שהסעיף נמחק מהרשימה פנתה אליי נוגה שנער מהבלוג סיפור.חיים  וביקשה לראיין אותי לטור שלה ב XNET.

את נגה אני הכרתי השנה במסגרת קורס בלוגינג אצל יונית צוק. היינו לנו לא מעט שיחות, בעקבותיהם גם היא פירסמה  פוסט עליי של 5 תמונות וסיפור

ההזמנה לראיון בטור שלה ב XNET הגיעה אחרי שפירסמתי סטטוס בקבוצה בפייסבוק ובה אמרתי שאם הייתי מקשיבה לכל האנשים שאמרו שיש רק דרך אחת להקים עסק -אז לא היה לי עסק היום. שאם הייתי צריכה להכין תוכנית עסקית, בחינת כדאיות, בדיקת מתחרים ויצירת אסטרטגייה שיווקית לעסק שלי כשהוא היה רק רעיון או הזדמנות – לא הייתי עושה את זה. לא הייתי מקימה את העסק הזה. ואיך דווקא מזה שהלכתי אחרי הלב שלי ועשיתי צעדים מדודים אבל נחושים שמתאימים לערכים ולאני מאמין שלי – נולד עסק.

הסטטוס הזה זכה להמון תגובות, במיוחד מאנשים שהיו בתחילת דרכים העצמאית או בדיוק חשבו להקים עסק והסיפור שלי חיזק אותם…זו הסיבה שכל כך חשוב לי לספר את הסיפור שלנו. גם את זה של הקמת המשפחה. כדי שאנשים ידעו שתמיד יש תקווה. ואפשרות.

אז הנה הוא הסיפור שלנו. סיפור של ניסים ונפלאות שקורים למי שמוכן ללכת את כל הדרך כולה:

כתיבת תגובה

נרשמים לניוזלטר שלנו ומקבלים:

כל מה שאפשר לעשות עם התבלינים, מתכונים מעולים והנחות מיוחדות לחברי מועדון!

(אנחנו לא אוהבים להספים, אפשר לצאת מתי שרוצים)


סגירת תפריט
Wishlist 0
Continue Shopping
×

עגלת קניות